WYNIKI 2018

Miejsce Nazwisko Imię Czas
1 Sarnowski Paweł 17:34:00
2 Wędraszek Krystian  19:07:00
3 Gawron Janusz  20:04:00
4 Kucharski Przemysław  21:38:00
5 Matlok Marek 22:05:00
5 Włodarczyk Grzegorz  22:05:00
6 Cholewa Zbigniew  22:15:00
7 Dobrzyński Arkadiusz  23:02:00
8 Zięterski Robert 23:44:00
8 Maczuga Bartłomiej 23:44:00
9 Zowal Ryszard  24:12:00
10 Szmyt Maciej  24:29:00
10 Mikler Arkadiusz  24:29:00
11 Majewski Dawid  24:49:00
12 Kędziora Robert  25:12:00
12 Jurga Piotr  25:12:00
13 Kutnik Mirosław  25:59:00
13 Michno Tomasz  25:59:00
14 Korzański Krystian  26:08:00
15 Fojt Krzysztof  26:14:00
16 Mikoś Marcin 26:14:00
17 Lic Janusz 26:36:00
18 Zakrzyński Franciszek  26:49:00
19 Madejczyk Sebastian 27:04:00
50 Feltowicz  Jacek 27:04:00
21 Doniec Marek  28:16:00
22 Jakubczyk Piotr 28:18:00
23 Wojciechowski Waldemar 29:58:00
24 Dąbrowski Karol  30:16:00
25 Őrsi Bálint  30:52:00
26 Szablicki Aleksy 30:55:00
27 Gajewski Zenon  31:13:00
28 Kociński Dominik  31:13:00
29 Heintze Szymon  31:13:00
30 Żak Krzysztof  31:17:00
30 Pozlewicz Dariusz  31:17:00
31 Wapa Marek  33:04:00
32 Tarnai Mate 33:10:00
32 Jaworski Przemysław  33:10:00
33 Niemas Mariusz  33:15:00
34 Szendrodi Andras  33:16:00
35 Kulij Jan 33:23:00
36 Berg Dariusz  34:33:00
36 Król Jakub  34:33:00
37 Król Joanna  34:33:00
38 Mężyński Michał  34:41:00
39 Dura Piotr  36:28:00
40 Ziemba Jeremi  36:32:00
41 Gawin Sławomir  37:50:00
42 Feodorów Wojtek  38:21:00
43 Czerepak Krzysztof  38:52:00
44 Michniewski Piotr  38:59:00
45 Venczl Ferenc 40:10:00
46 Bubel Sebastian  40:17:00
47 Skotniczny Piotr  41:07:00
47 Kamiński Krzysztof  41:07:00
48 Baluk Marek  41:13:00
49 Pazera Piotr  42:06:00

 

WYNIKI 2017

Miejsce Nazwisko Imię Czas
1 Ślęczka Damian 20:23:00
2 Gorzkowski Bartłomiej 21:12:00
3 Waszkiewicz Tomasz 22:19:00
4 Wędraszek Krystian 22:30:00
5 Zdąbłarz Marcin 22:35:00
6 Zarczuk Paweł 22:41:00
7 Milczarek Paweł 22:52:00
8 Duda Tomasz 23:30:00
8 Matlok Marek 23:30:00
9 Kmieć Norbert 23:38:00
9 Żak Robert 23:38:00
10 Adametz Rafał 24:45:00
11 Sitek Daniel 25:25:00
12 Lic Janusz 25:29:00
13 Bilnik Monika 25:41:00
14 Małek Piotr 25:45:00
15 Biernacki Grzegorz 25:48:00
16 Cvetkovas Valerijus 25:49:00
16 Bezrukovas Nerijus 25:49:00
17 Zębala Krzysztof 26:21:00
18 TURENKO Yaroslav 26:24:00
18 Gutowski Dariusz 26:24:00
19 Kowalik Mariusz 27:03:00
20 LOVETOFTE Jesper 27:57:00
21 Gaik Maciej 27:58:00
21 Pietrzak Przemysław 27:58:00
22 Michalska Agnieszka 27:59:00
22 Kokotek Maciej 27:59:00
22 Panek Bartosz 27:59:00
22 Michalski Marek 27:59:00
23 Piasecka-Wszoła Anna 28:12:00
23 Zakrzyński Franciszek 28:12:00
23 Rumpel Krzysztof 28:12:00
24 Trzepizur Dominik 29:00:00
25 Lasek Jakub 29:13:00
26 Szablicki Aleksy 29:30:00
27 Zmorzyński Jakub 29:44:00
28 Czajkowski Arkadiusz 30:03:00
28 Pawlak Marcin 30:03:00
29 Lipniczky Attila 30:05:00
30 Dwornicki Kamil 30:22:00
31 Pozlewicz Dariusz 30:37:00
32 Łakomski Marcin 31:08:00
32 Karpiński Konrad 31:08:00
33 Rutkowski Mariusz 31:10:00
34 Baćmaga Grzegorz 31:17:00
34 Wolszakiewicz Tomasz 31:17:00
34 Wojciechowski Waldemar 31:17:00
35 Korbela Maciej 31:30:00
36 Kaganiec Grzegorz 31:31:00
36 Fedorko Witold 31:31:00
36 Cieślak Krzysztof 31:31:00
37 Łyscarz Józef 31:54:00
38 Chrzanowska Barbara 32:44:00
38 VAN LANSCHOT Duco-Johannes 32:44:00
38 Olszewski Łukasz 32:44:00
38 Leroy Rene 32:44:00
38 Shawn Levie 32:44:00
38 Mignot Paul 32:44:00
38 Janik Tomasz 34:44:00
38 Michalczuk Dominik 34:44:00
38 Kot Robert 34:44:00
39 Mucha Robert 35:55:00
40 Mleczek Tadeusz 36:21:00
41 Kurowski Michał 36:42:00
42 Venczl Ferenc 36:59:00
42 Szabolcs Barsony 36:59:00
43 Szymański Jacek 37:46:00
44 Mężyński Michał 40:05:00
44 Stuglik Krzysztof 40:05:00
45 Nowak Jacek 40:45:00
45 Żak Krzysztof 40:45:00
45 Bubel Marcin 40:45:00
46 Kulij Jan 42:05:00

 

 

WYNIKI 2016

Miejsce Nazwisko Imię Czas
1 Śleziak Jakub 19:23:00
2 Korzański Krystian  22:28:00
3 Tumulec Maciej  22:35:00
4 Padewski Artur 23:17:00
5 Czuba Karol  23:20:00
6 Kokotkiewicz Adam 23:58:00
7 Skrzypek Sylwia  24:38:00
8 Kmet Michał  24:39:00
9 Bilnik Monika 25:51:00
10 Margas Grzegorz 26:56:00
11 Klajber Waldemar 27:38:00
11 Smirnov Artem 27:38:00
12 Rura Marcin 28:21:00
13 Gutowski Dariusz 28:53:00
13 Pozlewicz Dariusz 28:53:00
14 Pajdosz Rafał 28:55:00
15 Bąkowski Marcin 28:57:00
15 Sobczak Katarzyna 28:57:00
15 Sygocki Konrad 28:57:00
16 Kasztelanic Rafał  30:27:00
17 Trzetrzelewska-Lalik Ewa 30:38:00
18 Jakubczyk Piotr 30:57:00
19 Andruszkiewicz Andrzej 31:06:00
20 Kociszewski Marek 31:38:00
21 Bladocha Andrzej 31:45:00
21 Łaski Roman  31:45:00
22 Dobrzyński Arkadiusz  32:13:00
22 Kellner Filip  32:13:00
23 Kłos Łukasz 33:22:00
24 Potempski Paweł  33:28:00
25 Słoma Łukasz 33:32:00
25 Walczuk Paweł  33:32:00
25 Znamirowski Piotr 33:32:00
26 Januszewski Piotr  33:58:00
26 Trochimowicz Hubert  33:58:00

27

Dłużniewski Jacek  34:37:00
27 Michalak Marcin 34:37:00
27 Zielonka Bogumił 34:37:00
27 Zugaj Bartosz  34:37:00
28 Krawczyk Artur  35:02:00
28 Marzec Alicja  35:02:00
29 Fałowski Rafał  35:07:00
29 Kurzak Anna 35:07:00
29 Wróblewska Katarzyna  35:07:00
30 Szczepański Sebastian  36:04:00
31 Trzepizur Dominik 36:56:00
32 Mleczek Tadeusz 37:41:00
33 Żak Krzysztof  39:15:00
34 Gonera Tomasz  39:40:00
34 Włoch Dawid  39:40:00
35 Minić Nikola 39:50:00
35 Tasić Liljana 39:50:00
36 Bubel Alina  39:59:00
37 Bubel Marcin 40:12:00
38 Wąsik Jacek 40:13:00
39 Dziszkiewicz Grzegorz 43:20:00

 

WYNIKI 2015

Miejsce Nazwisko Imię Miejscowość Klub Czas
1  Kędziora Robert  Janowiec Wkp  PAGANRUNNER 

 21:50

2  Pawłowski   Łukasz  Częstochowa  Raw Vegan Run  22:45
3  Majchrzak  Rafał  Jastrzębie-Zdrój  Iron_Erfel ULTRA TRAIL  24:29
4  Klimczewski  Andrzej  Łódź  Forever Young Łódź   29:12
5  Walczuk   Marcin BRZEŹNIO  sieradzbiega.pl   30:55
5  Łebek  Sebastian  Olkusz  olkuszbiega.pl   30:55
6  Szablicki  Aleksy  Katowice  WKB META Lubliniec   34:25
7  Jakubczyk  Piotr Kedzierzyn-Kozle  Parkrun Kedzierzyn   38:15
8  Pławecki   Leszek  Pszczyna Pszczyna Biega   39:56
9  Baluk  Marek Chełm  Borek-Chełm   41:45
10  Cop  Anna   Katowice    43:20
10  Gwizdała  Łukasz   Krzeszowice  theNATURAt

 43:20