RODO

Szanowni Użytkownicy,

Na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 RODO prosimy o zapoznanie się z treścią naszej polityki ochrony danych osobowych.

Informujemy, że nie udostępniamy danych osobowych innym podmiotom. Nie sprzedajemy baz danych i dokładamy starań aby państwa dane osobowe były przechowywane w sposób bezpieczny.

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych, podanych w celu zgłoszenia na zawody jest:

Stowarzyszenie VAJRA, z siedzibą w: Kwaśniów Dolny, ul. Główna 30, 32-310 Klucze

2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia:

- klasyfikacji na zawodach i wyników,

- publikacji wyników, list startowych,

- kontaktu organizatora zawodów z osobą zgłoszoną,

- informowania drogą mailową o organizowanych przez Stowarzyszenie Vajra zawodów

3) podstawą prawną przetwarzania przez Administratora Pani/Pana danych osobowych w celach wskazanych powyżej jest:

- prawnie usprawiedliwiony interes administratora (zgodnie z art. 6. ust. 1 pkt. f RODO)

- w celu obsługi, dochodzenia i obrony w razie zaistnienia wzajemnych roszczeń,

w tym - zapobiegania oszustwom, rozpatrzenia ew. reklamacji;

- zgoda na przetwarzanie danych osobowych (zgodnie z art. 6 ust. 1 pkt. a RODO)

4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych na podst. art. 6 ust.1 pkt f RODO) będą:

- Stowarzyszenie Vajra

- dział księgowości w celu prowadzenia rozliczeń finansowych,

- kancelarie Prawne w zakresie ochrony przed roszczeniami i dochodzeniem roszczeń do czasu wygaśnięcia okresu roszczeń zgodnie z KPC

5) przechowywane przez nas dane w formularzach zgłoszeniowych będą usuwane, poza adresem email, imieniem i nazwiskiem, po upływie miesiąca od zakończenia zawodów, których dotyczą.

6) w przypadku publikacji wyników podany będzie jak najmniejszy konieczny zakres danych zależny od charakteru imprezy. Dane te przechowywane i dostępne będą w serwisie przez cały czas jego istnienia.

7) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;

8) ma Pan/Pani prawo do kontaktu z Generalnym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych (GIODO), gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących, narusza przepisy ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO);

10) Administrator zapewnia Pani/Panu możliwość zmiany, modyfikacji lub usunięcia swoich danych osobowych poprzez: kontakt e-mail na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

LISTA STARTOWA

ULTRAMARATON SZLAKIEM ORLICH GNIAZD

(aktualizacja raz w tygodniu, w razie zauważenia pomyłki lub braku w danych prosimy o kontakt na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.)

 

Lp

Nazwisko

Imię

Miejscowość

Zapł

1

Korumbel

Artur

 

ok

2

Gąsiorek

Paweł

Rybnik

ok

3

Grucel

Damian

Jastrzębie-Zdrój

ok

4

Kowarski

Mariusz

Ostrołęka

ok

5

Szymański

Jacek

Skierniewice

ok

6

Wiśniewski

Ireneusz

Mińsk Mazowiecki

ok

7

Żak

Krzysztof

Wrocław

ok

8

Powierża

Marta

Łochów

ok

9

Lachera

Tomasz

Zabrze

ok

10

Walek

Piotr

Warszawa

ok

11

Rozkwitalski

Kuba

Kraków

ok

12

Bednarek

Grzegorz

Wołczyn

ok

13

Smoleń

Piotr

Kraków

ok

14

Szeremeta

Andrzej

Warszawa

ok

15

Wędraszek

Krystian

Łazy

ok

16

Mleczek

Tadeusz

Świdnica

ok

17

Zowal

Ryszard

Dąbrowa Górnicza

ok

18

Grabarz

Michał

Pabianice

ok

19

Nalepka

Adam

Jastrzębie-Zdrój

ok

20

Bąkowski

Marcin

Poznań

ok

21

Sobczak

Katarzyna

Garby

ok

22

Sowa

Łukasz

Katowice

ok

23

Litewka

Rafał

Kraków

ok

24

Myrcik

Paweł

Boronów

ok

25

Marzec

Alicja

Dąbrowa Górnicza

ok

26

Krawczyk

Artur

Jelenia Góra

ok

27

Swędzioł

Robert

Olkusz

ok

28

Lubowicka

Anna

Tychy

ok

29

Karczewski

Grzegorz

Hel

ok

30

Zakrzyński

Franciszek

Bolechowice

ok

31

Krzemień

Paweł

Myślenice

ok

32

Czerwiński

Maciej

Skórzewo

ok

33

Bubel

Sebastian

Twardowice

ok

34

Mostowska

Joanna

Warszawa

ok

35

Apollo

Michał

Kraków

ok

36

Wręczycki

Łukasz

Lubliniec

ok

37

Biełka

Marcin

Tychy

ok

38

Pikuła

Wojtek

 Biała Podlaska

ok

39

Lic

Janusz 

Zabrze 

ok

40

Sakowicz

Wojciech 

 Gdańsk

ok

41

Ćwiertnia

Krzysztof

 Busko - Zdrój

ok

42

Tuora

Robert

Myszków

ok

43

Kępski

Rafał

Myszków

ok

44

Niemas

Mariusz

Błażejowice

ok

45

Wołosiuk

Przemysław

Biała Podlaska

ok

46

Rykała

Wojciech 

Myślenice

ok

47

Gwizdak

Katarzyna

Wysoka

ok

48

Michniewski

Piotr

Zawiercie

ok

49

Wróblewska

Katarzyna

Zawiercie

ok

50

Piaseczny

Marcin

Kraków

ok

51

Mormul

Przemek

Krakow

ok

52

Pasternak

Stanislaw

Olkusz

ok

53

Jaworski

Przemysław

 

ok

54

Ziara

Sebastian

Przemyśl

ok

55

Bukała

Krzysiek

Częstochowa

ok

56

Dąbrowski

Karol

Będzin

ok

57

Domostowicz

Michał

Skierniewice

ok

58

Drotár

Martin

Michalovce

ok

59

Baskurzyński

Mariusz

Biała Podlaska

ok

60

Karpiński

Konrad

Olkusz

ok

61

Hyz

Marek

Biłgoraj

ok

62

Pozlewicz

Dariusz

Bytom

ok

63

Szabla

Marcin

Grabowa

ok

64

Krajewski

Wojtek

Konstantynów Łódzki

ok

65

Stachurski

Piotr

Jedlnia Letnisko

ok

66

Wąsik

Jacek

Lublin

ok

67

Marcinek

Jan 

Kraków

ok

68

Gabrych

Łukasz

Skierniewice

ok

69

Wower

Bartłomiej

Chorzów

ok

70

Szablicki

Aleksy

Katowice

ok

71

Wysocki

Tomasz

Czechowice-Dziedzice

ok

72

Wysocka

Agnieszka

Czechowice-Dziedzice

ok

73

Gawełko

Janusz

Gliwice

 

74

Kwiecień

Zbigniew

Tychy

 

75

Krajewski

Artur

 

?

76

Filipek

Marcin 

 Raduń

?

77

Kozera

Waldemar

Kraków

 

78

Klopotowska

 Beata

 Myszków

 

 

 

WYNIKI 2019

Miejsce Nazwisko Imię Czas
1 Wędraszek Krystian 16:28
2 Bednarek Grzegorz 19:24
3 Wower Bartłomiej 20:19
4 Szymański Jacek 20:52
5 Krajewski Wojciech 21:02
6 Gąsiorek Paweł 22:42
6 Dąbrowski Karol 22:42
7 Hyz Marek 23:52
8 Rykała Wojciech 24:08
8 Rozkwitalski Kuba 24:08
9 Lic Tomasz 24:40
9 Wołosiuk Przemysław 24:40
10 Krzemień Paweł 25:01
11 Marcinek Jan 25:30
12 Pikuła Wojciech 25:41
12 Szeremeta Andrzej 25:41
13 Swędzioł Robert 25:45
14 Smoleń Piotr 26:07
15 Domostowicz Michał 26:27
16 Piaseczny Marcin 26:53
17 Ćwiertnia Krzysztof 28:37
18 Bukała Krzysztof 28:38
18 Drotár Martin 28:38
19 Bąkowski Marcin 30:04
19 Sobczak Katarzyna 30:04
19 Szablicki Aleksy  30:04
19 Niemas Mariusz 30:04
20 Stachurski Piotr 32:38
21 Wiśniewski Ireneusz 33:54
22 Wręczycki Łukasz 34:31
23 Lubowicka Anna 34:42
23 Biełka Marcin 34:42
23 Pozlewicz Dariusz 34:42
24 Lachera Tomasz 35:18
25 Baskurzyński Mariusz 35:29
26 Mleczek Tomasz 36:48
27 Mstowska Joanna 37:10
27 Apollo Michał 37:10
28 Wąsik Jacek 38:09
29 Wróblewska Katarzyna 39:41
29 Michniewski Piotr 39:41
29 Szabla Marcin 39:41
30 Kowarski Mariusz 40:17
30 Filipek Marcin 40:17
31 Litewka Rafał 40:54
32 Kwiecień Zbigniew 40:56
33 Żak Krzysztof  41:26
33 Gawełko Janusz 41:26
33 Korumbel Artur  41:26
42      
43      
44      
45      
46      
47      
47      
48      
49      

 

Link do pełnej klasyfikacji

WYNIKI 2018

Miejsce Nazwisko Imię Czas
1 Sarnowski Paweł 17:34:00
2 Wędraszek Krystian  19:07:00
3 Gawron Janusz  20:04:00
4 Kucharski Przemysław  21:38:00
5 Matlok Marek 22:05:00
5 Włodarczyk Grzegorz  22:05:00
6 Cholewa Zbigniew  22:15:00
7 Dobrzyński Arkadiusz  23:02:00
8 Zięterski Robert 23:44:00
8 Maczuga Bartłomiej 23:44:00
9 Zowal Ryszard  24:12:00
10 Szmyt Maciej  24:29:00
10 Mikler Arkadiusz  24:29:00
11 Majewski Dawid  24:49:00
12 Kędziora Robert  25:12:00
12 Jurga Piotr  25:12:00
13 Kutnik Mirosław  25:59:00
13 Michno Tomasz  25:59:00
14 Korzański Krystian  26:08:00
15 Fojt Krzysztof  26:14:00
16 Mikoś Marcin 26:14:00
17 Lic Janusz 26:36:00
18 Zakrzyński Franciszek  26:49:00
19 Madejczyk Sebastian 27:04:00
50 Feltowicz  Jacek 27:04:00
21 Doniec Marek  28:16:00
22 Jakubczyk Piotr 28:18:00
23 Wojciechowski Waldemar 29:58:00
24 Dąbrowski Karol  30:16:00
25 Őrsi Bálint  30:52:00
26 Szablicki Aleksy 30:55:00
27 Gajewski Zenon  31:13:00
28 Kociński Dominik  31:13:00
29 Heintze Szymon  31:13:00
30 Żak Krzysztof  31:17:00
30 Pozlewicz Dariusz  31:17:00
31 Wapa Marek  33:04:00
32 Tarnai Mate 33:10:00
32 Jaworski Przemysław  33:10:00
33 Niemas Mariusz  33:15:00
34 Szendrodi Andras  33:16:00
35 Kulij Jan 33:23:00
36 Berg Dariusz  34:33:00
36 Król Jakub  34:33:00
37 Król Joanna  34:33:00
38 Mężyński Michał  34:41:00
39 Dura Piotr  36:28:00
40 Ziemba Jeremi  36:32:00
41 Gawin Sławomir  37:50:00
42 Feodorów Wojtek  38:21:00
43 Czerepak Krzysztof  38:52:00
44 Michniewski Piotr  38:59:00
45 Venczl Ferenc 40:10:00
46 Bubel Sebastian  40:17:00
47 Skotniczny Piotr  41:07:00
47 Kamiński Krzysztof  41:07:00
48 Baluk Marek  41:13:00
49 Pazera Piotr  42:06:00

 

WYNIKI 2017

Miejsce Nazwisko Imię Czas
1 Ślęczka Damian 20:23:00
2 Gorzkowski Bartłomiej 21:12:00
3 Waszkiewicz Tomasz 22:19:00
4 Wędraszek Krystian 22:30:00
5 Zdąbłarz Marcin 22:35:00
6 Zarczuk Paweł 22:41:00
7 Milczarek Paweł 22:52:00
8 Duda Tomasz 23:30:00
8 Matlok Marek 23:30:00
9 Kmieć Norbert 23:38:00
9 Żak Robert 23:38:00
10 Adametz Rafał 24:45:00
11 Sitek Daniel 25:25:00
12 Lic Janusz 25:29:00
13 Bilnik Monika 25:41:00
14 Małek Piotr 25:45:00
15 Biernacki Grzegorz 25:48:00
16 Cvetkovas Valerijus 25:49:00
16 Bezrukovas Nerijus 25:49:00
17 Zębala Krzysztof 26:21:00
18 TURENKO Yaroslav 26:24:00
18 Gutowski Dariusz 26:24:00
19 Kowalik Mariusz 27:03:00
20 LOVETOFTE Jesper 27:57:00
21 Gaik Maciej 27:58:00
21 Pietrzak Przemysław 27:58:00
22 Michalska Agnieszka 27:59:00
22 Kokotek Maciej 27:59:00
22 Panek Bartosz 27:59:00
22 Michalski Marek 27:59:00
23 Piasecka-Wszoła Anna 28:12:00
23 Zakrzyński Franciszek 28:12:00
23 Rumpel Krzysztof 28:12:00
24 Trzepizur Dominik 29:00:00
25 Lasek Jakub 29:13:00
26 Szablicki Aleksy 29:30:00
27 Zmorzyński Jakub 29:44:00
28 Czajkowski Arkadiusz 30:03:00
28 Pawlak Marcin 30:03:00
29 Lipniczky Attila 30:05:00
30 Dwornicki Kamil 30:22:00
31 Pozlewicz Dariusz 30:37:00
32 Łakomski Marcin 31:08:00
32 Karpiński Konrad 31:08:00
33 Rutkowski Mariusz 31:10:00
34 Baćmaga Grzegorz 31:17:00
34 Wolszakiewicz Tomasz 31:17:00
34 Wojciechowski Waldemar 31:17:00
35 Korbela Maciej 31:30:00
36 Kaganiec Grzegorz 31:31:00
36 Fedorko Witold 31:31:00
36 Cieślak Krzysztof 31:31:00
37 Łyscarz Józef 31:54:00
38 Chrzanowska Barbara 32:44:00
38 VAN LANSCHOT Duco-Johannes 32:44:00
38 Olszewski Łukasz 32:44:00
38 Leroy Rene 32:44:00
38 Shawn Levie 32:44:00
38 Mignot Paul 32:44:00
38 Janik Tomasz 34:44:00
38 Michalczuk Dominik 34:44:00
38 Kot Robert 34:44:00
39 Mucha Robert 35:55:00
40 Mleczek Tadeusz 36:21:00
41 Kurowski Michał 36:42:00
42 Venczl Ferenc 36:59:00
42 Szabolcs Barsony 36:59:00
43 Szymański Jacek 37:46:00
44 Mężyński Michał 40:05:00
44 Stuglik Krzysztof 40:05:00
45 Nowak Jacek 40:45:00
45 Żak Krzysztof 40:45:00
45 Bubel Marcin 40:45:00
46 Kulij Jan 42:05:00

 

 

WYNIKI 2016

Miejsce Nazwisko Imię Czas
1 Śleziak Jakub 19:23:00
2 Korzański Krystian  22:28:00
3 Tumulec Maciej  22:35:00
4 Padewski Artur 23:17:00
5 Czuba Karol  23:20:00
6 Kokotkiewicz Adam 23:58:00
7 Skrzypek Sylwia  24:38:00
8 Kmet Michał  24:39:00
9 Bilnik Monika 25:51:00
10 Margas Grzegorz 26:56:00
11 Klajber Waldemar 27:38:00
11 Smirnov Artem 27:38:00
12 Rura Marcin 28:21:00
13 Gutowski Dariusz 28:53:00
13 Pozlewicz Dariusz 28:53:00
14 Pajdosz Rafał 28:55:00
15 Bąkowski Marcin 28:57:00
15 Sobczak Katarzyna 28:57:00
15 Sygocki Konrad 28:57:00
16 Kasztelanic Rafał  30:27:00
17 Trzetrzelewska-Lalik Ewa 30:38:00
18 Jakubczyk Piotr 30:57:00
19 Andruszkiewicz Andrzej 31:06:00
20 Kociszewski Marek 31:38:00
21 Bladocha Andrzej 31:45:00
21 Łaski Roman  31:45:00
22 Dobrzyński Arkadiusz  32:13:00
22 Kellner Filip  32:13:00
23 Kłos Łukasz 33:22:00
24 Potempski Paweł  33:28:00
25 Słoma Łukasz 33:32:00
25 Walczuk Paweł  33:32:00
25 Znamirowski Piotr 33:32:00
26 Januszewski Piotr  33:58:00
26 Trochimowicz Hubert  33:58:00

27

Dłużniewski Jacek  34:37:00
27 Michalak Marcin 34:37:00
27 Zielonka Bogumił 34:37:00
27 Zugaj Bartosz  34:37:00
28 Krawczyk Artur  35:02:00
28 Marzec Alicja  35:02:00
29 Fałowski Rafał  35:07:00
29 Kurzak Anna 35:07:00
29 Wróblewska Katarzyna  35:07:00
30 Szczepański Sebastian  36:04:00
31 Trzepizur Dominik 36:56:00
32 Mleczek Tadeusz 37:41:00
33 Żak Krzysztof  39:15:00
34 Gonera Tomasz  39:40:00
34 Włoch Dawid  39:40:00
35 Minić Nikola 39:50:00
35 Tasić Liljana 39:50:00
36 Bubel Alina  39:59:00
37 Bubel Marcin 40:12:00
38 Wąsik Jacek 40:13:00
39 Dziszkiewicz Grzegorz 43:20:00

 

WYNIKI 2015

Miejsce Nazwisko Imię Miejscowość Klub Czas
1  Kędziora Robert  Janowiec Wkp  PAGANRUNNER 

 21:50

2  Pawłowski   Łukasz  Częstochowa  Raw Vegan Run  22:45
3  Majchrzak  Rafał  Jastrzębie-Zdrój  Iron_Erfel ULTRA TRAIL  24:29
4  Klimczewski  Andrzej  Łódź  Forever Young Łódź   29:12
5  Walczuk   Marcin BRZEŹNIO  sieradzbiega.pl   30:55
5  Łebek  Sebastian  Olkusz  olkuszbiega.pl   30:55
6  Szablicki  Aleksy  Katowice  WKB META Lubliniec   34:25
7  Jakubczyk  Piotr Kedzierzyn-Kozle  Parkrun Kedzierzyn   38:15
8  Pławecki   Leszek  Pszczyna Pszczyna Biega   39:56
9  Baluk  Marek Chełm  Borek-Chełm   41:45
10  Cop  Anna   Katowice    43:20
10  Gwizdała  Łukasz   Krzeszowice  theNATURAt

 43:20

 

Wszelkie zapytania prosimy kierować na:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Więcej artykułów…

  1. Regulamin ultra
  2. Trasa
  3. Informacje