LISTA STARTOWA

ULTRAMARATON SZLAKIEM ORLICH GNIAZD

(aktualizacja raz w tygodniu, w razie zauważenia pomyłki lub braku w danych prosimy o kontakt na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.)

 

              

Nr Nazwisko Imię Miejscowość Klub Opłata
1  Korumbel  Artur   Grupa Jura'PL  ok
2  Gąsiorek  Paweł Rybnik   ok 
3  Kowal  Tomasz  Będzin W Pogoni za Duchem  
4  Gumuła  Aneta  Kraków  Nessi Team  
5  Grucel  Damian  Jastrzębie-Zdrój  KS M.E.T.A. ok 
6  Kowarski  Mariusz Ostrołęka Monar  ok
7  Szymański  Jacek  Skierniewice Parkrun Skierniewice  ok
8  Wiśniewski  Ireneusz Mińsk Mazowiecki MKB Dreptak  ok
9  Gwizdak  Katarzyna Wysoka    
10  Żak  Krzysztof  Wrocław   ok 
11  Powierża  Marta  Łochów   ok
12  Pozlewicz  Dariusz  Bytom mutantRun  
13  Michniewski  Piotr Zawiercie  Git Ekipa!  
14  Wróblewska  Katarzyna Zawiercie  Git Ekipa!  
15  Lachera  Tomasz  Zabrze  W Pogoni za Duchem ok 
16  Kozera  Waldemar  Kraków  OMA  
17  Walek  Piotr Warszawa  Running Team Quibl ok 
18  Manterys  Michał  Kraków KKM Kaloryfer  
19  Rozkwitalski  Kuba  Kraków    ok
20  Bednarek  Grzegorz  Wołczyn    ok
21  Smoleń  Piotr  Kraków    ok
22  Szeremeta  Andrzej Warszawa PZU SPORT TEAM  ok
23  Wędraszek  Krystian  Łazy    ok
24  Worch  Paweł Błonie    
25  Manterys  Patryk  Kraków    
26  Mleczek  Tadeusz Świdnica WOPR  ok
27  Zowal  Ryszard  Dąbrowa Górnicza W Pogoni Za Duchem  ok
28  Grabarz  Michał Pabianice  O Co biega  ok
29  Sudra-Grabarz  Emilia  Pabianice  O Co biega  
30  Piaseczny  Marcin  Kraków  Run-g  
31  Nalepka  Adam Jastrzębie-Zdrój Biegiem Przez Góry  ok
32  Bąkowski  Marcin Poznań  Klub Ślimaka Torpedy ok 
33  Sobczak  Katarzyna Garby    ok
34  Sowa  Łukasz Katowice    ok
35  Litewka  Rafał Kraków   ok 
36  Knop  Piotr   Wola Załężna Opoczno Sport Team  
37  Myrcik  Paweł Boronów JW 3390  ok
38  Marzec  Alicja Dąbrowa Górnicza Kw Opole  ok
39  Zubkiewicz  Paweł Warszawa Savangard biega  
40  Krawczyk Artur  Jelenia Góra    
41  Wojtkiewicz  Jarek Podkowa Leśna  Ryś Karpaty  
42  Zieleziecki  Wojciech Kraków    
43  Mormul  Przemek Kraków Panalpina  
44  Swędzioł  Robert Olkusz olkuszbiega.pl  
45  Lubowicka  Anna Tychy 40 - latek Tychy  ok
46  Karczewski  Grzegorz Hel LKS Błękitni Żeglce  ok
47  Zakrzyński  Franciszek  Bolechowice    ok
48  Krzemień  Paweł  Myślenice  Uśmiechnięty Grabarz  ok
49  Czerwiński  Maciej Skórzewo Kibolski KS  ok
50  Bubel  Sebastian  Twardowice  JW3390 ok 
51  Pasternak  Stanisław  Olkusz Olkuszbiega.pl  
52  Chylińska  Agnieszka  Łódź ChodziMisie  
53  Biernacki  Grzegorz Wrocław    
54  Mostowska  Joanna  Warszawa    ok
55  Szabla  Marcin  Grabowa  Saint-Gobain SQUAD  
56  Stysiek  Piotr Radom  Biegiemradom!  
57  Wykopek  Przemysław  Biała Podlaska  wolka4  
58  Kamiński  Piotr  Sosnowiec  Fracht FWO  
59  Hołuj  Łukasz Siepraw    
60  Apollo  Michał  Kraków KMW Zakopane  ok
61  Matera  Kinga  Wysoka  1975  
62  Wręczycki  Łukasz Lubliniec 5 Pułk Chemiczny  
63  Biełka  Marcin  Tychy  ApeX Gym Tychy  ok
64  Krajewski Artur       
65  Pietrzak Grzegorz  Kępno  RUNNERS TEAM KĘPNO   
66  Pikuła  Wojtek  Biała Podlaska szuracz Terespol  ok 
67  Klopotowska  Beata  Myszków    
68  Lic Janusz  Zabrze   Ultra B.G. ok
69  Sakowicz Wojciech   Gdańsk  UBpB Team  ok
70  Ćwiertnia  Krzysztof  Busko - Zdrój AKMB PĘDZIWIATR Gliwice   ok
71  Kaleta Jan  Kraków  Klub Dystans Kraków   
72  Filipek Marcin   Raduń das/12Bz   
73          
74          
75          
76          
77