LISTA STARTOWA

ULTRAMARATON SZLAKIEM ORLICH GNIAZD

(aktualizacja raz w tygodniu, w razie zauważenia pomyłki lub braku w danych prosimy o kontakt na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.)

 

Lp

Nazwisko

Imię

Miejscowość

Zapł

1

Korumbel

Artur

 

ok

2

Gąsiorek

Paweł

Rybnik

ok

3

Grucel

Damian

Jastrzębie-Zdrój

ok

4

Kowarski

Mariusz

Ostrołęka

ok

5

Szymański

Jacek

Skierniewice

ok

6

Wiśniewski

Ireneusz

Mińsk Mazowiecki

ok

7

Żak

Krzysztof

Wrocław

ok

8

Powierża

Marta

Łochów

ok

9

Lachera

Tomasz

Zabrze

ok

10

Walek

Piotr

Warszawa

ok

11

Rozkwitalski

Kuba

Kraków

ok

12

Bednarek

Grzegorz

Wołczyn

ok

13

Smoleń

Piotr

Kraków

ok

14

Szeremeta

Andrzej

Warszawa

ok

15

Wędraszek

Krystian

Łazy

ok

16

Mleczek

Tadeusz

Świdnica

ok

17

Zowal

Ryszard

Dąbrowa Górnicza

ok

18

Grabarz

Michał

Pabianice

ok

19

Nalepka

Adam

Jastrzębie-Zdrój

ok

20

Bąkowski

Marcin

Poznań

ok

21

Sobczak

Katarzyna

Garby

ok

22

Sowa

Łukasz

Katowice

ok

23

Litewka

Rafał

Kraków

ok

24

Myrcik

Paweł

Boronów

ok

25

Marzec

Alicja

Dąbrowa Górnicza

ok

26

Krawczyk

Artur

Jelenia Góra

ok

27

Swędzioł

Robert

Olkusz

ok

28

Lubowicka

Anna

Tychy

ok

29

Karczewski

Grzegorz

Hel

ok

30

Zakrzyński

Franciszek

Bolechowice

ok

31

Krzemień

Paweł

Myślenice

ok

32

Czerwiński

Maciej

Skórzewo

ok

33

Bubel

Sebastian

Twardowice

ok

34

Mostowska

Joanna

Warszawa

ok

35

Apollo

Michał

Kraków

ok

36

Wręczycki

Łukasz

Lubliniec

ok

37

Biełka

Marcin

Tychy

ok

38

Pikuła

Wojtek

 Biała Podlaska

ok

39

Lic

Janusz 

Zabrze 

ok

40

Sakowicz

Wojciech 

 Gdańsk

ok

41

Ćwiertnia

Krzysztof

 Busko - Zdrój

ok

42

Tuora

Robert

Myszków

ok

43

Kępski

Rafał

Myszków

ok

44

Niemas

Mariusz

Błażejowice

ok

45

Wołosiuk

Przemysław

Biała Podlaska

ok

46

Rykała

Wojciech 

Myślenice

ok

47

Gwizdak

Katarzyna

Wysoka

ok

48

Michniewski

Piotr

Zawiercie

ok

49

Wróblewska

Katarzyna

Zawiercie

ok

50

Piaseczny

Marcin

Kraków

ok

51

Mormul

Przemek

Krakow

ok

52

Pasternak

Stanislaw

Olkusz

ok

53

Jaworski

Przemysław

 

ok

54

Ziara

Sebastian

Przemyśl

ok

55

Bukała

Krzysiek

Częstochowa

ok

56

Dąbrowski

Karol

Będzin

ok

57

Domostowicz

Michał

Skierniewice

ok

58

Drotár

Martin

Michalovce

ok

59

Baskurzyński

Mariusz

Biała Podlaska

ok

60

Karpiński

Konrad

Olkusz

ok

61

Hyz

Marek

Biłgoraj

ok

62

Pozlewicz

Dariusz

Bytom

ok

63

Szabla

Marcin

Grabowa

ok

64

Krajewski

Wojtek

Konstantynów Łódzki

ok

65

Stachurski

Piotr

Jedlnia Letnisko

ok

66

Wąsik

Jacek

Lublin

ok

67

Marcinek

Jan 

Kraków

ok

68

Gabrych

Łukasz

Skierniewice

ok

69

Wower

Bartłomiej

Chorzów

ok

70

Szablicki

Aleksy

Katowice

ok

71

Wysocki

Tomasz

Czechowice-Dziedzice

ok

72

Wysocka

Agnieszka

Czechowice-Dziedzice

ok

73

Gawełko

Janusz

Gliwice

 

74

Kwiecień

Zbigniew

Tychy

 

75

Krajewski

Artur

 

?

76

Filipek

Marcin 

 Raduń

?

77

Kozera

Waldemar

Kraków

 

78

Klopotowska

 Beata

 Myszków